Перехід України до ринкової економіки зумовив демонополізацію ринку електроенергії. Тепер будь-яке підприємство України має право самостійно обирати постачальника електричної енергії Споживачу, тобто співпрацювати з підприємствами, які є альтернативою обленерго.

Метою створення нашої компанії є – побудувати принципово нові, цивілізовані відносини споживача і постачальника електроенергії. Відносини, в яких враховані інтереси не тільки постачальника (як при роботі з постачальником-монополістом обленерго), а й споживача.

Діяльність постачальника електроенергії ТОВ «ТК «ТРЕЙДРЕСУРС» спрямована на забезпечення енергетичної ефективності виробництв, підвищення енергонезалежності об’єктів, зниження вартості енергоресурсів в спектрі собівартості продукції. Як постачальник електроенергії, ми надаємо вигідні умови для співпраці, при яких враховуються ряд юридичних і фінансових переваг для споживача.

Конкурентні переваги ТОВ «ТК «ТРЕЙДРЕСУРС» як постачальника електричної енергії СПОЖИВАЧУ:

Перша перевага – доставка електроенергії напряму з Енергоринку. Ми є члени Оптового Ринку електроенергії України.

Друга перевага – все, що стосується лімітів споживання, це наша компетенція у стосунках зі споживачем. Ми поставляємо електричну енергію споживачеві в заявленому обсязі з урахуванням приєднаної потужності.

Третя перевага – ми маємо прозору форму власності. Отже, наша структура: прозора, контрольована!!! Зрозуміло, кому довіряють свої кошти споживачі.

Зрозуміло, кому довіряють свої кошти споживачі.

Тариф на електроенергію для Споживача буде залежати від графіку та обсягів її споживання, фактичної закупівельної ціни на енергоринку, величини нормативно-технологічних витрат та вартості послуг з розподілу в мережах обленерго.

Терміни та порядок оплати активної електроенергії оговорюється та визначається за згодою двох сторін. Співпраця зі споживачами, що отримують електроенергію від ТОВ «ТК «ТРЕЙДРЕСУРС» вибудовується на виключно партнерських, взаємовигідних принципах, що визначаються у першу чергу вимогами споживача та нашим бажанням створити для нього найбільш сприятливі та зручні умови. Наша компанія має індивідуальний підхід до кожного клієнта.